Časté otázky

Čo je to Escape room?

Escape room je nová, interaktívna forma zábavy, ktorá si získava hráčov po celom svete. Odohráva sa v miestnosti s vopred pripravenými úlohami. Na ich vyriešenie je potrebné zapojiť logiku, um a tímového ducha. Pozor, váš čas je obmedzený!
Pri návrhu miestností sme si dali záležať na vašej bezpečnosti. Preto v miestnostiach nie ste zamknutí, aby ste v prípade núdze mohli ľahko odísť.
To záleží len od vašej šikovnosti 🙂 Avšak, obe naše miestnosti sú plánované na 60 minút (Insania, District X) hrania.
Vašu hru odporúčame zarezervovať si. Máte tak istotu, že sa v daný čas na hru dostanete. Na rezerváciu môžete využiť náš rezervačný systém alebo telefonicky na 0948 345 484
Samozrejme! Veríme, že vás naše témy zaujmú a vyskúšate si aj naše ďalšie miestnosti.
Nie, v miestnosti budete len so svojím tímom. Obsluha, ktorá bude dohliadať na vašu hru, vás bude sledovať pomocou kamier.
Všetko, čo budete pri hre potrebovať, dostanete od nás. Prineste si dobrú náladu a otvorenú myseľ 🙂
Hru odporúčame od 12 rokov v sprievode dospelých hráčov. V prípade, že v tíme nebude žiaden dospelý, odporúčame hru od 15 rokov.
Nájdete nás v priestoroch Laser Arény Trenčín, priamo pri železničnej a autobusovej stanici.
K dispozícií máte bezplatné parkovisko Laser Arény oproti budove Accord na Železničnej ulici. Prípadne môžete využiť okolité parkoviská. Vstup autom do areálu z prednej časti je žiaľ obmedzený zákazovou značkou a kontrolovaný políciou SR.
Ak chcete hru venovať ako darček, pripravené máme darčekové poukážky, ktoré môžete zakúpiť u nás počas otváracích hodín.